We have been producing for you since 2003

WINDOWS THAT MAKE HOME

Why windows from us? Why not?

Our philosophy

Už do roku 2003 je našou veľkou vášňou vyvíjať a vyrábať plastové okná a dvere. Všetci veríme, že okná na dome, to nie len otváranie a zatváranie. Ide o skutočný komfort, dotvorenie osobitosti domu a dlhé roky bezproblémovej funkčnosti.

Moderná výroba
V roku 2023 sme úspešne ukončili kompletnú obnovu strojového vybavenia našej firmy a prešli tak na priemysel 4.0. Automatický nárez, obrábacie centrum, 4-hlavová zváračka = všetko od popredných svetových výrobcov ELUMATEC či STÜRTZ.
Production procedure

Správny vyber profilu? Hrúbka výstuhy v ňom? Typ kovania či bezpečnosti? U nás sa kompromisy nerobia, a tak sa neistného výsledkúbáť nemusíte.Za kvalitu výrobkov ručíme našim slovom a menom.

Access to customers
Pri spolupráci si zakladáme na ľudskom prístupe ku každému partnerovi a snažíme sa mu pomôcť s optimálnym riešením. V zákazníkoch nevidíme len čísla, ale jeho reálne potreby.
Family business
Napriek hrdosti z našej veľkosti sme zostali rodinnou firmou. Na tom by sa v nasledujúcich 100 rokoch nemalo nič meniť. Majiteľmi sú otec a syn Gajarskí a väčšina zamestnancov sú ich rodinní príslušníci a dobrí kamaráti.
ADLER Plus s.r.o.
Manufacturer of plastic windows and doors
Spoločnosť ADLER, ako výrobca plastových okien a dverí, bola was established in 2003.Since then, it has gradually developed and created its place on the market for filling construction openings. Throughout its existence, the company has focused primarily on the quality and a serious approach to its business partners and customers. Thanks to the many years of honest work of all employees, we have managed to build a recognized company in producing and supplying plastic windows and doors. We are currently dodávateľom plastových okien a dverí SALAMANDER a SCHÜCO na západnom Slovensku.
Siegenia aubi logo partner
Tozan logo partner