DOPLNKY

DOTVORTE SI SVOJE OKNÁ PODĽA SVOJHO VKUSU

Neodmysliteľnou časťou každého okná či dverí sú doplnky a príslušenstvo. Zvyšujú komfort a robia Vaše dni bezstarostnými. Parapetné dosky, či už vnútorné alebo vonkajšie esteticky ukončia Vaše nové okná a taktiež ich ochránia pred nepriaznivými vplyvmi. Tieniace prvky Vás zase ochránia pred zvedavými pohľadmi, nepriazňou počasia, alebo silným slnečným žiarením a sieťky Vás zbavia nežiadaných návštev hmyzu. Pre ľudí, ktorí sa chcú odlíšiť, ponúkame možnosť doplnkov, ktoré nie sú štandardom a posunú Vaše nové okná a dvere na vyššiu úroveň.

Skryté kovanie Axxent 24

So značkou SIEGENIA a kovaním Axxent 24, dosiahnete to najlepšie čo trh s kovaním ponúka. Pre jasné a priamočiare tvary modernej architektúry sú okná s úzkymi pohľadovými šírkami a sklenené fasády centrálnym tvorivým elementom. Ale skryť vysokohodnotnú techniku je proti tomu majstrovské dielo. Pretože čím je náročnejší dizajn, o to viac musí splniť požiadavky kovanie a pohony. Len kovanie Axxent 24 spája najvyššie požiadavky dizajnu a nosnosti s minimálnym opotrebovaním. Preto je vhodné „úplne skryté“ aj pre každodenné používanie vďaka svojej dlhodobej spoľahlivosti. Jednoducho: dokonale skryté.

Download:

KFV Genius - viacbodový zámok s elektronickým pohonom

Viacbodový zámok s elektronickým pohom GENIUS spája vlastnosti bezpečnostného viacbodového uzáveru s fomfortom najmodernejšej elektroniky. Je kombinovateľný so systémami na kontrolu riadenia prístupu a radou ďalších aplikácií a umožňuje tak množstvo individuálnych riešení. Výhodami sú elektronické uzamykanie aj odomykanie všetkých závor, ich neustála kontrola, optimálna tesnosť uzatvorenia,  možnosť klasického odomykania cylindrickou vložkou a prepínanie medzi denným a nočným režimom. S týmto systémom môžete dvere otvárať pomocou kódu, otisku prsta alebo cez svoj smartphone.

Download:

PEMAT garage doors

Tiché, bezpečné a spoľahlivé garážové brány od slovenského výrobcu tu sú brány značky PEMAT. Sekcionálna brány sú odizolované polyuretánovou penou s hrúbkou 42mm a kombináciou bezúdržbového materiálu – oceľový plech. Brány majú vysoký štandard prevedenia, ktorý zaručuje komfort, bezpečnosť a pohodliepoužívania. Brány je možné ovládať pomocou vypínača, diaľkového alebo Vašim smartphonom. Ponúkame Vám:

 • Sekcionálne brány
 • Rolovacie brány
 • Krídlové brány
 • Fasádne brány

Download:

Pemat brany

Siete proti hmyzu

najefektívnejšou ochranou proti otravnému hmyzu. Konštrukcia sietí proti hmyzu je vyrobená z hliníka. Prieniku hmyzu do obydlia zabraňuje sieť – poveternostným podmienkam odolné pogumované sklovlákno. Aj napriek tomu, že u sietí proti hmyzu ide v prvom rade o funkciu ochrany, nie je zanedbaný ani design hliníkových profilov. Pre náročnejších je v ponuke viacero druhov farieb a sieťovín za príplatok, ako čierna sieťovina, PET sieťovina a protipeľová sieťovina. V štandardne ponúkame šedú sieťovinu a zrhuba 4 farby rámov. Ponúkané siete proti hmyzu:

 • Pevné okenné siete
 • Otváravé dverové siete štandard
 • Otváravné dverové siete „rám v ráme“
 • Rolovacie siete
 • Posuvné siete
 • Plisé siete

Download:

sieťky proti hmyzu adler

Interiérové horizontálne žalúzie

ISSO retiazka patria medzi najžiadanejší a najpredávanejší typ interiérových žalúzií. Svojou estetickou úpravou a ľahkým ovládaním sa stali obľubenými takmer pre všetky typy stavieb. Celotianiace prevedenie má otvory vzadu v lamelách, čím sa minimalizuje prepúšťanie svetla do interiéru. Jednoduchý systém ovládania pomocou retiazky žalúzie umožňuje regulovať intenzitu prieniku svetla. Jednoduchá montáž, cenová dostupnosť a minimálna údržba z nich robia ideálnu voľbu pre všetky inteiéry. Ak k tomu pridáme širokú paletu odtieňov nosných rámov a lamel, je zaručené, že u nás nájdete to, čo pre svoje okno hľadáte.

Download:

Parapetné dosky

Hlavnou úlohou parapetných dosiek je ukončenie napojenie okna k múru, nesmieme však zabúdať ani na ich estetickú funkciu, kedy vedia doplniť okná v ich elegancií. Na výber máte viecero druhov a farieb. Vonkajšie parapety sú bežne dodávame v 6tich štandardných farbách, alebo si ich môžete dať nastriekať do Vami určenej RAL farby. Vybrať si k nim môžete plastové alebo hliníkove koncovky. Vnútorné sú tatiež dostupné v 6tich štandardných odtieňoch, alebo je možnosť ich laminovania do presných fólií. Ponúkame Vám tieto parapety:

 • PVC int. parapety
 • DTD int. parapety
 • Mramor int. parapety
 • AL 1mm ext. parapety
 • AL 2mm ext. parapety

Download:

Látkové roletky, Roletky DEŇ/NOC

Pripravujeme…

Download: