Seit 2003 produzieren wir für Sie

FENSTER DIE ZUHAUSE MACHEN

Warum Fenster von uns? Warum nicht!

Unsere Philosophie

Už do roku 2003 je našou veľkou vášňou vyvíjať a vyrábať plastové okná a dvere. Všetci veríme, že okná na dome, to nie len otváranie a zatváranie. Ide o skutočný komfort, dotvorenie osobitosti domu a dlhé roky bezproblémovej funkčnosti.

Moderná výroba
V roku 2023 sme úspešne ukončili kompletnú obnovu strojového vybavenia našej firmy a prešli tak na priemysel 4.0. Automatický nárez, obrábacie centrum, 4-hlavová zváračka = všetko od popredných svetových výrobcov ELUMATEC či STÜRTZ.
Postup pri výrobe

Správny vyber profilu? Hrúbka výstuhy v ňom? Typ kovania či bezpečnosti? U nás sa kompromisy nerobia, a tak sa neistného výsledkúbáť nemusíte.Za kvalitu výrobkov ručíme našim slovom a menom.

Zugang zu Kunden
Pri spolupráci si zakladáme na ľudskom prístupe ku každému partnerovi a snažíme sa mu pomôcť s optimálnym riešením. V zákazníkoch nevidíme len čísla, ale jeho reálne potreby.
Familienbetrieb
Napriek hrdosti z našej veľkosti sme zostali rodinnou firmou. Na tom by sa v nasledujúcich 100 rokoch nemalo nič meniť. Majiteľmi sú otec a syn Gajarskí a väčšina zamestnancov sú ich rodinní príslušníci a dobrí kamaráti.
ADLER Plus s.r.o.
Hersteller von Fenstern und Türen
Spoločnosť ADLER, ako výrobca plastových okien a dverí, bola wurde im Jahr 2003 gegründet.. Seitdem hat sie sich sukzessive entwickelt und ihren Platz auf dem Markt für das Füllen von Bauöffnungen geschaffen. Während seiner gesamten Existenz konzentriert sich das Unternehmen in erster Linie auf Qualität und einen seriösen Umgang mit seinen Geschäftspartnern und Kunden. Dank der langjährigen ehrlichen Arbeit aller Mitarbeiter ist es uns gelungen, ein anerkanntes Unternehmen im Bereich der Herstellung und Lieferung von Kunststofffenstern und -türen aufzubauen. Wir sind derzeit einer der führenden, traditionellen Lieferanten von SALAMANDER dodávateľom plastových okien a dverí SALAMANDER a SCHÜCO na západnom Slovensku.
logo partner Salamander okna
Siegenia aubi logo partner
Tozan logo partner