Cenník servisných prác a základných doplnkov

Spolu s výrobou okien a dverí poskytujeme aj záručný a pozáručný servis

Nižšie Vám predkladáme základný cenník servisných prác na výrobkoch, na ktorých sa už skončila poskytovaná záruka. A rovnako aj cenník základných doplnkov dodávaných našou firmou. Cena je orientačná a môže sa na základe presnej obhliadky a miesta realizácie líšiť. Záväznou sa stáva sa až po odsúhlasení oboch zmluvných strán.

Suma za výjazd sa platí vždy. Ide o poplatok za výjazd technika a obhliadku, aké práce majú byť vykonané. Táto suma je dorátaná k celkovej sume a zákazníkovi poslaná vo faktúre. V prípade, že nie je možné daný servis, alebo doobjednávku aj pri najväčšej snahe z našej strany zrealizovať, platí sa len výjazd.

Vzhľadom na to, že ide o veľké množstvo typov a farebných kombinácií tieto položky naceňujeme individuálne podľa požiadaviek zákazníka. Neváhajte nás kontaktovať a radi Vám vypracujeme cenovú ponuku.

Pri väčších objednávkach poskytujeme zákazníkom individuálne zľavy. Všetky ceny sú uvedené bez DPH a môžu byť po presnej obhliadke a dohode so zákazníkom úpravené. Cenník je platný od 1.1.2020.