Plastové dvere SALAMANDER

NAŠ VÝROBOK

Dvere SALAMANDER bluEvolution 92

Vchodové plastové dvere musia spĺňať najprísnejšie požiadavky na dizajn a funkčnosť. Musia odolať neúmyselnému poškodeniu, ale aj vplyvom extrémneho počasia. Vstupné dvere bluEvolution92 Vám zaručia bezpečnosť a energetickú účinnosť.

Na stiahnutie :

SALAMANDER bluEvolution 92 dvere

Tepelná izolácia:
0,75 (W/m2K)

 Zasklenie:
Trojsklo do 60 mm, lepenie výplne

Konštrukčná hĺbka:
92 mm

Počet komôr:
6 komorový

Počet tesnení:
3 dorazové tesnenia

Farebná škála:
41 farieb

Dvere SALAMANDER greenEvolution

Vchodové dvere zaujmú vždy ako prvé. Preto je mimoriadne dôležité, aby ste si vybrali správnu kombináciu kvality a dizajnu. Aby dvere boli dlhodobo správne funkčné musia dverná statika a tepelná izolácia dokonale ladiť. Vchodové dvere greenEvolution zabezpečujú pohodlie domova 

Na stiahnutie :

SALAMANDER greenEvolution dvere

Tepelná izolácia:
0,73 (W/m2K)

Zasklenie:
Trojsklo do 44 mm, lepenie výplne

Konštrukčná hĺbka:
76 mm

Počet komôr:
5 komorový

Počet tesnení:
2 dorazové tesnenia

Farebná škála:
41 farieb

O spoločnosti SALAMANDER

SALAMANDER Industrie-Produkte GmbH so sídlom v nemeckom Türkheime je jedným z popredných európskych a svetových dodávateľov profilov pre energeticky úsporné a dizajnové okenné a dverové systémy. Spoločnosť, ktorá je prevažne rodinná, dodáva inovatívne produkty, ktoré sú udržateľné, trvácne a orientované na budúcnosť. Ako skúsený partner výrobcov okien, prispôsobuje SALAMANDER svoj sortiment a riešenia  presne podľa potrieb svojich zákazníkov – pod znakom vynikajúcej kvality „Made in Germany“, dlhodobej udržateľnosti a spoľahlivých služieb.