Bezplatný formulár pre cenovú ponuku

Po vyplnení tohto formulára Vám vyhotovíme cenovú ponuku na okná a dvere do 48 hodín.

Vážení zákazníci, od 24.12.2020 do 11.1.2021 bude v našej firme prebiehať celozávodná dovolenka. Všetky naše prevádzky budú ZATVORENÉ. Kontaktovať nás môžete prostredníctvom emailu. Telefónne čísla nebudú dostupné. Po 11.1.2021 sme Vám k dispozícií. 😊 Ďakujeme za pochopenie.

Všetky Vami zaslané cenové žiadosti budú vypracované po 11.1.2021

Ďakujeme za pochopenie a prajeme Vám pokojné prežitie vianočných sviatkoch a v roku 2021 veľa zdravia, šťastia a spokojnosti.

Všetky požiadavky na okná a dvere naceníme podľa vášho zadania a zašleme na Váš e-mail. V prípade doplňujúcich otázok na upresnenie zadania Vašich požiadaviek na výrobky je vhodné napísať aj telefóne číslo, urýchlite tak vypracovanie ponuky.

Postup: Prosím vyplňte základné informácie o stavbe, type profilu, farbe výrobkov, požadovaných doplnkoch k nim a prácach aké k nim požadujete. Potom v položkách do každého riadku zadajte rozmery jednotlivých výrobkov, počet kusov a vyberte či ide o okno, posuv, dvere, atď. V prípade, že si želáte zadať viacero typov, stačí vždy kliknúť na zelené + a sprístupní sa Vám ďalší riadok. Ponuku odošlete stačením „Odoslať“.

Položky