Plastové posuvy SALAMANDER

NAŠ VÝROBOK

SALAMANDER evolutionDrive HST

Zdvižno-posuvné dvere HST zväčšujú a osvetlujú priestor v každej izbe. Veľké oceľové výstuhy zabezpečujú maximálnu stabilitu a dlhú životnosť. Vďaka staticky vyváženej konštrukcií sa krídlo pohybuje ľahko aj po dlhodobejšom používaní. Dvere majú navyše vynikajúce tepelno-izolačné vlastnosti a skvelú nepriezvučnosť.  

Maximálny rozmer: 5500×2700 ( podľa farby )

Na stiahnutie :

evolutionDrive HST

Tepelná izolácia:
 od 0,64 (W/m2K)

Zasklenie:
dvojsklo / trojsklo

Konštrukčná hĺbka:
194 mm

Počet komôr:
5 komorový

Počet tesnení:
2 tesnenia

Farebná škála:
41 farieb

SALAMANDER evolutionDrive+

Nový posuvný systém evolutionDrive Plus+ od spoločnosti Salamander presviedča priestorovo úsporným posuvným a vetracím komfortom, ako aj efektom otvárania miestnosti vďaka veľkorysým skleneným plochám. Salamander sa opäť prezentuje ako inovátor v oblasti riešení okien a dverí. Pri všetkých svojich vývojových trendoch spoločnosť vždy dbá na skúsenosti, dizajn, pohodlie a udržateľnosť svojich produktov, aby pre svojich zákazníkov a budúcnosť okna dosiahla čo najlepší výsledok.

Maximálny rozmer: 4000×2600 ( max. plocha 9m2 )

Na stiahnutie :

evolutionDrive PLUS

Tepelná izolácia:
od 0,90 (W/m2K)

Zasklenie:
dvojsklo / trojsklo

Konštrukčná hĺbka:
152 mm

Počet komôr:
5 komorový

Počet tesnení:
2 tesnenia

Farebná škála:
41 farieb

Možnosti prevedenia evolutionDrive HST
Možnosti prevedenia evolutionDrive PLUS

O spoločnosti SALAMANDER

SALAMANDER Industrie-Produkte GmbH so sídlom v nemeckom Türkheime je jedným z popredných európskych a svetových dodávateľov profilov pre energeticky úsporné a dizajnové okenné a dverové systémy. Spoločnosť, ktorá je prevažne rodinná, dodáva inovatívne produkty, ktoré sú udržateľné, trvácne a orientované na budúcnosť. Ako skúsený partner výrobcov okien, prispôsobuje SALAMANDER svoj sortiment a riešenia  presne podľa potrieb svojich zákazníkov – pod znakom vynikajúcej kvality „Made in Germany“, dlhodobej udržateľnosti a spoľahlivých služieb.