Hliníkové okná a dvere ALUPROF

VÝROBKY, VYRÁBANÉ NA SLOVENSKU

Spoločnosť ALUPROF GmbH patrí do kapitálovej skupiny Kety S.A. a je jedným z popredných výrobcov hliníkových systémov v Európe. Má svoje pobočky v Nemecku, Rumunsku, Veľkej Británií, Maďarsku, Belgicku, Holandsku, Ukrajine, Českej republike a taktiež v Spojených štátoch amerických. Vďaka viac ako 50 rokom skúseností má firma Aluprof viac ako 1300 stálych odberateľov a ročné tržby sú nad 230 miliónov Eur. Firma zamestnáva viac ako 2000 zamestnancov a svoje výrobné závody ma vo viacerých miestach Európy. Výrobné priestory predstavujú plochu 220 tisíc m2 a disponujú modernými technológiami. Kvalita výrobkov je pre Aluprof nadriadenou hodnotou a preto inžinieri neustále vyvíjajú technologicky pokročilé riešenie, ktoré odpovedajú potrebám modernej výstavby v oblasti úspory a voľnosti pri projektovaní.

ALUPROF MB-86ST, 86SI, 86Aero

Moderný profilový systém MB-86 ponúka vynikajúce tepelnoizolačné vlastnosti a je vhodný aj pre nízkoenergetické domy.  Je to prvý hliníkový profilový systém, ktorý používa kremičitý aerogél vyplnený netkanou sklenenou textíliou. ( vo verzií AERO ). Toto zloženie pomáha dosiahnuť špičkových tepelných parametrov ( Uw celého okna od 0,8 W/m2K, Ud dvere od 1,0 W/m2K ). Vysoká pevnosť profilu umožňuje výrobu konštrukcií veľkých rozmerov a hmotností, a taktiež konštrukcií odolných proti vlámaniu. 

Na stiahnutie:

Tepelná izolácia:
od 0,8 (W/m2K)

Zasklenie:
Trojsklo do 67 mm

Konštrukčná hĺbka:
86 mm

Počet komôr:
3 varianty izolácie

Počet tesnení:
2-zložkové tesnenie

Farebná škála:
RAL, drevoimitácia

ALUPROF MB-79N

Ide o najnovšiu radu ALUPROF, ktorá vďaka novým izolačným materiálom prináša výborný pomer ceny a výkonu. Aj cez minimálnu stavebnú hĺbku poskystuje tento systém vynikajúcu tepelnú izoláciu a tesnosť, ktoré sú obvyklé u vyšších rád. Splňuje taktiež vysokú úroveň ochraný proti vlámaniu až do RC3. 

Pre rôzne tepelné a ekonomické požiadavky sú k dispozícií tri varianty prevedenia: E, ST a SI.

Na stiahnutie:

Aluprof MB-79N

Tepelná izolácia:
od 1,0 (W/m2K)

Zasklenie:
Trojsklo do 60 mm

Konštrukčná hĺbka:
70 mm

Počet komôr:
3 komorový profil

Počet tesnení:
2-zložkové tesnenie

Farebná škála:
RAL, drevoimitácia

ALUPROF MB-77HS posuv

Veľké presklenné plochy víťazia v modernej architektúre a dodávajú objektu exkluzívny vzhľad. Splňte si svoj sen o modernom bývaní vďaka zdvižno-posuvnému systému MB-77HS. Veľkoformátové krídla ( až 3,2×3,3 metra ) zaručujú prirodzené osvetlenie, optické zväčšenie miestnosti a predovšetkým krásny výhľad do záhrady a okolia. Pri týchto HST dverách je možné dosiahnuť výbornej izolácie, Ud už od 0,84 W/m2K. Vďaka tomu šetríte svoje náklady na energie.

Na stiahnutie:

Tepelná izolácia:
od 0,84 (W/m2K)

Zasklenie:
Trojsklo do 55 mm

Konštrukčná hĺbka:
174 mm

Počet komôr:
3 komorový profil

Počet tesnení:
2-zložkové tesnenie

Farebná škála:
RAL, drevoimitácia

Štandardné RAL farby pre hliníkové profily:

RAL 9016

RAL 9006

RAL 8019

RAL 7016

Možnosť nástreku aj do presne zadanej farby RAL / dlhšia doba dodania a o niečo málo vyššia cena / , nástreku do drevodekoru, alebo kašírovania profilov.