Über uns

VÝROBE OKIEN SA VENUJEME OD ROKU 2003

Adler PLUS s.r.o. - firma s tradíciou a kvalitou

Spoločnosť ADLER začala svoju cestu v roku 2003 ako malý výrobca plastových okien a dverí v prenajatých priestoroch v Trnave. S pevným záväzkom ku kvalite a spoľahlivosti si rýchlo získala dôveru zákazníkov a partnerov, čo viedlo k rastu a rozvoju.

V súčasnosti sídlime vo vlastných moderných výrobných priestoroch v Jaslovských Bohuniciach s plochou cez 1500m2 a zamestnávame viac ako 25 ľudí. Výrobné priestory sú vybavené najmodernejšími strojmi od renomovaných spoločností ELUMATEC a STUERTZ, ktoré zabezpečujú vysokú úroveň výroby. Ročná produkcia firmy sa pohybuje na úrovni 15.000 okenných jednotiek a obratom viac ako 3.000 000 Eur.  

Spolupráca s vedúcimi značkami ako SALAMANDER, SCHÜCO a SIEGENIA je jasným dôkazom záväzku firmy k poskytovaniu len najvyššej kvality. Profily od SALAMANDER a SCHÜCO, známe svojou trvácnosťou a eleganciou, spolu s kovanimi od SIEGENIA zaručujú bezchybnosť a spoľahlivosť každého produktu.

V duchu firmy je zakorenený hlboký záväzok ku kvalite a serióznemu prístupu k zákazníkom a partnerom. Tento záväzok nám umožňuje udržať si stabilnú pozíciu na trhu a budovať silnú firmu a značku v oblasti dodávok plastových okien a dverí na Slovensku.