Od roku 2003 pre Vás vyrábame

FENSTER DIE ZUHAUSE MACHEN

Warum Fenster von uns? Warum nicht!

Unsere Philosophie
Už do roku 2003 je našou veľkou vášňou vyvíjať a vyrábať plastové okná a dvere z nemeckých profilov SALAMANDER. Všetci veríme, že okná na dome, to nie len otváranie a zatváranie. Ide o skutočný komfort, dotvorenie osobitosti domu a dlhé roky bezproblémovej funkčnosti.
Zertifizierung
Ku všetkým našim produktom a službám máme potrebné certifikáty a oprávnenia. Či už je to certifikát partnera spoločnosti Salamander Industrie-Produkte GmBH, alebo certifikát od TSUS na montáž okien a dverí.
Postup pri výrobe
Správny vyber profilu? Hrúbka výstuhy v ňom? Typ kovania či bezpečnosti? U nás sa neistého výsledku báť nemusíte, za kvalitu výrobkov ručíme našim slovom a menom.
Zugang zu Kunden
Pri predaji si zakladáme na ľudskom prístupe ku každému zákazníkovi a snahe pomôcť mu s optimálnym riešením. V zákazníkovi nevidíme len čísla, ale jeho reálnu potrebu.
Familienbetrieb
Napriek hrdosti z našej veľkosti sme zostali rodinnou firmou. Na tom by sa v nasledujúcich 100 rokoch nemalo nič meniť. Majiteľmi sú otec a syn Gajarskí a väčšina zamestnancov sú ich rodinní príslušníci a dobrí kamaráti.
ADLER Plus
Hersteller von Fenstern und Türen

Die Firma ADLER als Hersteller von SALAMANDER-Kunststofffenstern und -türen wurde im Jahr 2003 gegründet.. Seitdem hat sie sich sukzessive entwickelt und ihren Platz auf dem Markt für das Füllen von Bauöffnungen geschaffen. Während seiner gesamten Existenz konzentriert sich das Unternehmen in erster Linie auf Qualität und einen seriösen Umgang mit seinen Geschäftspartnern und Kunden. Dank der langjährigen ehrlichen Arbeit aller Mitarbeiter ist es uns gelungen, ein anerkanntes Unternehmen im Bereich der Herstellung und Lieferung von Kunststofffenstern und -türen aufzubauen. Wir sind derzeit einer der führenden, traditionellen Lieferanten von SALAMANDER Kunststofffenstern und -türen in der Westslowakei.

logo partner Salamander okna
Tozan logo partner
Soudal logo partner
Siegenia aubi logo partner
Aluprof logo partner