Ponuka veľkoobchodnej spolupráce

HĽADÁME PARTNEROV, S KTORÝMI BUDEME SPOLOČNE RÁSŤ

Hľadáme partnerov, ktorí nám pomôžu predávať naše výrobky a spoločne s nimi budeme rásť.

Wir sind ein kleineres Familienunternehmen mit einer Produktion von ca. 1.500 Produkten pro Monat, damit wir besser auf Kundenwünsche eingehen und uns an deren Bedürfnisse anpassen können. Wir sind immer an ihrer Seite.

Pri výrobe okien a dverí je pre nás kvalita prvoradá. Medzi našich partnerov patria nemecké spoločnosti SALAMANDER a SCHÜCO pre plastové profily, či SIEGENIA a jej kovanie, ktorí sú zárukou kvality.

Plastové okná a dvere vyrábame už viac ako 20 rokov, teda s výrobou máme mnoho skúseností a vieme poradiť najvhodnejšie riešenia a postupy. Všetky naše výrobky sú samozrejme CERTIFIKOVANÉ. 

Wir verfolgen neue Trends und Technologien und versuchen mit ihnen Schritt zu halten. Wir investieren laufend in die Maschinen- und Softwareausstattung des Unternehmens und machen Fortschritte. Wir schaffen Industrie 4.0.

Našim obchodným partnerom poskytujeme software pre cenové ponuky a objednávku výrobkov a taktiež im vieme zabezpečiť dopravu objednaných okien a dverí až k nim. Samozrejmosťou je technická a reklamná podpora.

Zaujala Vás naša ponuka? Chceli by ste sa dozvedieť viac? Neváhajte nás kontaktovať…